Bezpieczeństwo klientów i zatrudnionych pracowników jest z pewnością priorytetem dla każdego właściciela sklepu. Co zrobić, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo kupującym i obsłudze? W Karcher od dziesięcioleci zajmujemy się zapewnianiem higieny i czystości. Wiemy w jaki sposób działać, by osiągać jak najlepsze efekty jak najmniejszym kosztem. Wiemy co zrobić, by to Twój sklep wyróżnił się na tle konkurencji jako miejsce, gdzie klient czuje się bezpiecznie i gdzie chętnie wraca. Nasze urządzenia parowe oraz nowe, bateryjne urządzenie do dezynfekcji PS 4/7 Bp MISTER zapewnią doskonałą czystość i świetne warunki dla wszystkich, z wyjątkiem wirusów i bakterii. Tym ostatnim urządzenia te nie dają absolutnie żadnych szans. Jak działają? Jak nimi pracować? Przekonajmy się!

Mister Dezynfekcja

 

Zasilane akumulatorowo urządzenie PS 4/7 Bp Mister to system kierunkowego natrysku zaprojektowany specjalnie do stosowania ze środkiem dezynfekującym Kärcher RM 735 w miejscach, w których zachowanie wysokiego poziomu higieny jest kluczowe np. w handlu. Urządzenie może być stosowane również w wielu innych obszarach, takich jak: laboratoria i obiekty badawcze w sektorze farmaceutycznym, technologii medycznej lub biotechnologii, w celu zwalczania wszelkiego rodzaju patogenów oraz do obiektowej dezynfekcji, np.: klamki, poręcze, stoły, itd. Jak wiemy może, i jest ono także z powodzeniem stosowane w instytucjach kultury, może służyć także w oświacie etc. Jest to doskonały wybór, gdy zależy nam na najlepszym rezultacie i krótkim czasie pracy.

PS 4/7 Bp Mister zapewnia dokładne pokrycie i odpowiednią ilość środka dezynfekującego, nawet w trudno dostępnych narożnikach i szczelinach, gdzie dezynfekcja przy pomocy konwencjonalnych metod jest trudna. Urządzenie umożliwia skutecznie pozbywanie się patogenów , bakterii, pleśni, wirusów, w tym SARS-CoV-2, bez konieczności przeprowadzania ręcznej dezynfekcji.

Można nim dezynfekować koszyki sklepowe, wózki, klamki, lady, uchwyty chłodziarek i wszelkie inne, często dotykane przez ludzi przedmioty w sklepie.

Para nie daje wirusom szans

 

A co jeżeli nie chcemy korzystać z środków chemicznych? Czy to w ogóle możliwe? Oczywiście! Z Karcher nie ma zadania niemożliwego. Tu z pomocą przychodzi profesjonalna parownica SG 4/4 lub odkurzacz parowy SGV 8/5. Urządzenia te emitują gorącą parę i przy właściwym użyciu potrafią eliminować 99,9 % koronawirusa i innych bakterii czy grzybów z czyszczonych miejsc. Pamiętać należy, że aby dezynfekować parowo najpierw trzeba powierzchnie wyczyścić. Inaczej proces będzie wykonany nieprawidłowo. Aby skutecznie czyścić musimy przytrzymać dysze parową na czyszczonym miejscu  co najmniej przez 30 sekund. To daje nam stu procentową gwarancję skuteczności.

Co warto podkreślić dezynfekcja za pomocą pary ma wiele innych zalet. Na przykład taką, że patogeny – wirusy i bakterie w jej wyniku nie uodparniają się na jej działanie. A tak dzieje się nagminnie przy korzystaniu z środków chemicznych. Czyszczenie parowe nie przyczynia się też do redukcji bioróżnorodności, jest więc przyjazne środowisku ale i … naszemu portfelowi, gdyż redukujemy środki na zakup detergentów.

Eksperci firmy Kärcher służą profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru technologii czyszczenia, by zachować maksimum skuteczności zarazem dobierając rozwiązania tak, by były one korzystne w długiej perspektywie i jak najszybciej zwróciły się.

Nie eksperymentuj w tak ważnej kwestii. Zaufaj ekspertowi. Więcej na temat technologii profesjonalnej dezynfekcji znajduje się na stronie: www.karcher.pl