Dowiedz się jak Łukasz, czyli Pan Drożdżowy z TikToka poradził sobie z chorobą i zaczął zarabiać na pieczeniu pysznych ciast.

W tym artykule przybliżymy początki kariery Pana Łukasza z Poznania – lepiej znanego jako Pan Drożdżowy. Łukasz poprzez swoje konto na TikTok stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób, która sprzedaje ciasta online. To wyjątkowe przedsięwzięcie jest jedynym takim biznesem w kraju!

Pan Łukasz to osoba, która pokonała alkoholizm po wielu latach zmagań. W trakcie leczenia odkrył nowe zainteresowanie jakim jest pieczeniem ciast. Postanowił założyć konto na TikToku – www.tiktok.com/@drozdzowe i tam  udostępniać filmy. Oprócz tego transmisje na żywo zapewniają widzom zakulisowe spojrzenie na to, jak odbywa się pieczenie ciast.

@drozdzowe

40 lat życia w 10 minut. Boję się, wstydzę się, lecz wiara w to, że naprawię siebie i życie mojej rodziny dodaje mi siły i wiary w słuszność tego co robię. Jeżeli znasz dziennikarza lub influencera, który może opowiedzieć moją historię – pokaż mu tego TIKTOKA. Jeżeli możesz kupić ciasto lub powiedzieć znajmemu, że może kupić ciasto u mnie – z przyjemnością je dla Was upiekę i dostarczę. 🧡🖤🧡 DZIĘKUJE ZA OKAZANĄ DOBROĆ. #pomoc #help #wsparcie #influencer

♬ Walking down the street, melancholy, sad, depressed(1089399) – SUNNY HOOD STUDIO

Po przesłaniu któregoś z kolei filmu na platformie TikTok, Pan Drożdżowy zdobył swojego pierwszego klienta. Jego kanał ma obecnie ponad 30 000 followersów, a widzowie są bardzo zaangażowani i prowadzą z nim rozmowy na żywo o rzeczach związanych z jego chorobą oraz o jego pasji jaką jest pieczenie domowych chlebów i ciast.

Pan Drożdżowy nie byłby dziś znaną postacią, gdyby nie TikTok, ponieważ ta platforma mediów społecznościowych pomogła mu sprzedawać swoje produkty i dzielić się swoją historią.

Panu Drożdżowemu, przezwyciężenie alkoholizmu zajęło mu wiele lat. Dopiero po zakończeniu terapii postanowił zmienić coś w swoim życiu. Przełomowym momentem było założenie nie tylko konta na TikToku, ale również sklepu internetowego www.drozdzowe.com

Kiedy Pan Drożdżowy zrozumiał, że cierpliwość i pokora są niezbędne, aby odnieść sukces, zaczął powoli, ale skutecznie uczyć się technik pieczenia. W miarę jak doskonalił swoje umiejętności, udało mu się w końcu stworzyć idealny przepis na ciasto drożdżowe!

https://www.tiktok.com/@drozdzowe/video/7189343842796195078

„Muszę sprzedać 30 000 ciast, aby wyjść z długów”.

Tak mówi Pan Drożdżowy.

Pan Łukasz ma ambitny cel osiągnięcia wolności finansowej w ciągu dwóch lat poprzez sprzedanie 30 000 ciast. Jeśli będzie otrzymywać codziennie zamówienia na 40 ciast będzie w stanie spłacić wszystkie swoje długi w tym okresie czasu. Jego kalkulacja wydaje się zniechęcająca – wręcz niemożliwa – ale Pan Łukasz wierzy, że uda mu się to osiągnąć.