Każdy salon urody potrzebuje aparatury, dzięki której przeprowadzanie zabiegów będzie proste i bezpieczne. Skompletowanie takiego sprzętu wymaga jednak szczególnej uwagi oraz doskonałej znajomości rynkowych trendów i potrzeb placówki. Tylko w ten sposób możliwe będzie wyposażenie salonu tak, by praca sprawiała przyjemność, a wykonywane zabiegi przynosiły doskonałe rezultaty. Sprawdź, jakie urządzenia medyczne i kosmetyczne przydadzą się w salonie urody oraz jak je wybrać, by przynosiły zyski i dawały oczekiwane efekty.

Urządzenia medyczne i kosmetyczne Hi Tech do salonu urody — które modele są najpopularniejsze?

Urządzenia Hi-Tech zdominowały rynek nowoczesnej aparatury kosmetycznej. Modele te charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością dzięki wykorzystywaniu nowych, przełomowych technologii. Sprzęty tego typu są zaawansowane pod kątem złożoności sposobu działania, jednak ich producenci dbają również o to,by mimo wszystko były one proste i intuicyjne w obsłudze. Różnorodność technologii wykorzystywanych przez urządzenia medyczne i kosmetyczne Hi-Tech jest ogromna, dlatego niemal każdy salon urody może znaleźć na rynku odpowiednie modele i wzbogacić swoją ofertę bądź ulepszyć oferowane już usługi.

Kombajny kosmetyczne

Kombajny kosmetyczne to rodzaj sprzętu, który szczególnie chętnie wybierany jest przez salony urody. Na taki stan rzeczy wpływa głównie bezkonkurencyjna funkcjonalność tego typu aparatury. Kombajny kosmetyczne umożliwiają wykonywanie od kilku do nawet kilkunastu zabiegów — wszystko przy użyciu wyłącznie jednego sprzętu! Te urządzenia to doskonała propozycja dla tych salonów, które chcą szybko i w znaczący sposób wzbogacić swoją ofertę o nowe zabiegi.

Urządzenia do kriolipolizy

W czasach, gdy wiele osób zmaga się z nadmiarem tłuszczu, likwidujące ten problem zabiegi stały się szczególnie popularne. Jedną z takich procedur jest kriolipoliza. W ramach tego zabiegu komórki tłuszczowe poddawane są wpływowi bardzo niskich temperatur, dzięki czemu zostają „wymrożone” i usunięte z organizmu. Do kriolipolizy wykorzystuje się specjalne urządzenia wyposażone w głowice, które osoba przeprowadzająca zabieg przykłada do ciała klienta.

Urządzenia do mikrodermabrazji i peelingu kawitacyjnego

Te zabiegi cieszą się ogromną popularnością wśród klientek salonów urody. Nowoczesne sprzęty do mikrodermabrazji czy peelingu kawitacyjnego to możliwość łatwego usunięcia zrogowaciałej warstwy naskórka i prosty sposób na poprawienie wyglądu twarzy. Poddana tym zabiegom skóra staje się gładka i promienna.

Urządzenia do oksybrazji

Oksybrazja (oxybrazja) to inaczej peeling tlenowo-wodny. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się ciekawa, bezbolesna i nieinwazyjna metoda poprawiania kolorytu twarzy i usuwania martwego naskórka. Oksybrazja jest bardzo chętnie wybierana przez klientki gabinetów kosmetycznych ze względu na bezpieczeństwo i możliwość wielowymiarowej poprawy stanu skóry. Z pomocą urządzenia zabiegowego można również zredukować widoczność porów i rozszerzonych naczynek, usunąć zaskórniki i ograniczyć trądzik.