parkowanie

Popularna aplikacja umożliwiająca kierowcom szybkie płatności za parkowanie, zmienia swoją nazwę i rozszerza zakres funkcjonalności – Pango zmienia się w AnyPark.

Funkcjonująca w Polsce od niemal 10 lat, aplikacja Pango zmienia swoją nazwę na AnyPark. Zmiana nazwy jest związana z planami rozwoju firmy i w niedalekiej przyszłości uruchomienia aplikacji w krajach Europy środkowej i Zachodniej. Strategia firmy zakłada oferowanie swoich usług we wszystkich tych krajach pod jedną marką: AnyPark, i ma na celu umocnienie pozycji Marki w obszarze bezgotówkowych płatności za parkowanie.

Aplikacja umożliwia bezpieczne i bezgotówkowe płatności za parking w ponad 60 polskich miastach. Co ważne, użytkownicy w związku ze zmianą nazwy nie muszą nic zmieniać z poziomu już zainstalowanej aplikacji. Wszystkie dotychczasowe funkcjonalności nie tylko zostały zachowane, ale znacznie rozszerzone, bowiem teraz aplikacja oferuje szereg dodatkowych korzyści w specjalnym pakiecie Premium: AnyPark+.

Pakiet oferuje następujące funkcjonalności:

Znajdź Parking – wskazuje ulice o największym prawdopodobieństwie znalezienia wolnych miejsc parkingowych w docelowej lokalizacji (obecnie funkcjonalność dostępna jest
w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie). Docelowo w roku 2021, planowane jest rozszerzenie działania funkcjonalności o dalsze 5 miast.
iMoved informująca o możliwości zakończenia płatności za parking po opuszczeniu miejsca parkingowego.
Znajdź Auto – wskazuje lokalizację zaparkowanego samochodu.
Rozwiązania dla klienta biznesowego: możliwość pobrania faktur za parkowanie lub zarządzanie flotą pojazdów pod kątem płatności za parkowanie.

Zmiana nazwy naszej aplikacji i dodanie nowych funkcjonalności jest istotnym elementem strategii rozwoju marki na polskim rynku – komentuje Krzysztof Jankowski, Country Manager AnyPark. W roku 2022 chcemy zdecydowanie zwiększyć nie tylko liczbę użytkowników aplikacji, ale również lokalizacji, w których możliwa będzie płatność za parking przez telefon. Naszym priorytetem będzie także dalszy rozwój funkcjonalności premium, dodaje.

AnyPark to mobilna aplikacja umożliwiająca szybkie płatności za parkowanie. System jest dostępny w ponad 60 miastach w Polsce. Od września 2021 roku, dostępna jest wersja premium aplikacji: AnyPark+, która posiada szereg unikalnych funkcjonalności, takich jak możliwość znajdowania wolnych obszarów do parkowania, kontroli wydatków za parkowanie, czy zarządzanie i kontrolę kosztów parkowania dla klientów flotowych.