Piccolo zaprasza na wystrzałowy koncert Majki Jeżowskiej z okazji Dnia Dziecka. Zaproszeni są wszyscy i to dosłownie. Po pierwsze usłyszymy piosenki, które chętnie zanuci kilka pokoleń. Po drugie koncert odbędzie się w czerwca o godz. 18 w Internecie na dostępnej dla każdego stronie www.piccolo/koncert

Piccolo łączy pokolenia tak samo jak Majka Jeżowska. Dlatego zachęcamy, by 1 czerwca obejrzeć jej koncert razem z dziećmi i dać się ponieść wystrzałowej zabawie.

– Tańczmy i śpiewajmy razem. 1 czerwca wszyscy jesteśmy dziećmi – zachęca Majka Jeżowska. Ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt. Jest Kawalerem Orderu Uśmiechu, patronką pięciu przedszkoli oraz Ambasadorem Dobrej Woli UNICEFu. Tworzy piosenki dla dzieci, ale nie tylko. W 2019 roku wystąpiła na festiwalu Pol’and’Rock. Płyta z tego koncertu była nominowana do tegorocznych nagród „Fryderyki” w kategorii „Album roku rock”.

Podczas koncertu Majki Jeżowskiej dla Piccolo nie zabraknie jej największych przebojów „A ja wolę moja mamę” i „Najpiękniejsza w klasie”.

Taki dzień trzeba uczcić. Warto zadbać o nie tylko o dobry humor, ale również o kolorowe kreacje i dekoracje. Już samo ich planowanie i przygotowywanie wprawi wszystkich w pozytywny, imprezowy nastrój. Tak wyczarowuje się najwspanialsze wspomnienia z dzieciństwa. Dla dorosłych to okazja, by przypomnieć sobie beztroskie chwile i pokazać najmłodszym, że my również wciąż potrafimy się bawić. Czas opowiedzieć dzieciom, jak ich rodzice spędzali Dzień Dziecka, która piosenka Majki Jeżowskiej królowała wówczas na dziecięcych listach przebojów i który smak Piccolo lubiliśmy najbardziej. Przyznajcie się!

Choć czas biegnie, a smaki zmieniają się, Piccolo zachowało swój zawadiacki i zwariowany charakter. Nic więc dziwnego, że jego nową, wakacyjną edycję limitowaną wybrały dzieci. I to w jakim stylu! Głosując na wybrany smak, fani Piccolo nagrywali muzyczne klipy. Rapowali i tańczyli, przekonując nas do wersji arbuzowej lub mango. Jaki smak wygrał? To już 1 czerwca ogłosi Majka Jeżowska, a każdy kto obejrzy koncert i weźmie udział w konkursie, ma szansę spróbować nowego Piccolo jako pierwszy. Do wygrania aż 100 wystrzałowych zestawów niespodzianek.

W tym roku Dzień Dziecka świętujemy z Piccolo i Majką Jeżowską na www.piccolo/koncert Startujemy o godz. 18.

Źródło: Informacja prasowa

Marketing AMBRA