Akcja Bee Strong to odpowiadający na aktualne problemy kobiet stopniowy proces zmiany nawyków – w prostych krokach uczy zdrowych nawyków, wytrwałości i umiejętności zmiany własnego myślenia: by traktować przeszkody jako wyzwania, problemy jako przygody, a trudne sytuacje jako wartościowe lekcje.

  • Bee Strong to siła akceptacji swoich słabości. To siła pokory wobec świata i świadomość, że jedyne na co mamy wpływ to nasz sposób myślenia.
  • Bee Strong to też odkrywanie swojej wewnętrznej siły, która w każdej z nas gdzieś głęboko drzemie.

Każda uczestniczka wyzwania otrzyma program – darmowy dzienniczek w formie ebook’a pt. Oczyść ciało i umysł – Program 21 dni bez cukru, który podejmuje tematykę zmiany w sposób kompleksowy.
Każdy dzień programu zawierać będzie:

  • ćwiczenia mentalne oraz fizyczne do wykonania, wspierające oraz przeprowadzające poprzez proces zmiany nawyków;
  • opracowane przez dietetyków przepisy na śniadania, obiady i kolacje, zawierające składniki zmniejszające apetyt na cukier;
  • opracowany przez dyplomowanego kosmetologa plan regeneracji;
  • ćwiczenia do samoobserwacji.

Będzie to holistyczny poradnik dla kobiet, którego możecie zostać Państwooficjalnym patronem. Całość programu będzie wsparta cotygodniowymi webinarami dla kobiet prowadzonymi przez trenera i coach’a zdrowia.

Podsumowując, w ramach akcji realizujemy:

  • Siła jest kobietą, a w roju siła – utworzenie grupy na FB, która wspólnie przejść przez to 21-dniowe wyzwanie.
  • Zmień ten nawyk – ebook Oczyść ciało i umysł – Program 21 dni bez cukru, który podejmuje tematykę zmiany w sposób kompleksowy. Na każdy dzień programu znajdować się w nim będą nie tylko ćwiczenia mentalne oraz fizyczne do wykonania, przeprowadzające poprzez proces zmiany nawyków, ale również opracowane przez dietetyków przepisy na śniadania, obiady i kolacje zawierające składniki zmniejszające apetyt na cukier, a także porady kosmetologa, pomagające zadbać o wygląd zewnętrzny.
  • #BeeStrong_badz_silna_wygraj_z_cukrem – Wyzwanie 21 – dni bez cukru wsparte pakietem – 40 batonów plus siatką na zakupy „Jestem silna, nie potrzebuję cukru.
  • seria webinarów edukujących na temat zmiany oraz wprowadzenia prozdrowotnych nawyków prowadzone przez trenera i coacha zdrowia, psychodietetyka, coacha, mental-trenera i terapeutę Racjonalnej Terapii Zachowań.

Ważne!!!
Cały program #BeeStrong_badz silna oparty jest na najnowszych odkryciach z zakresu neurobiologii (budowy mózgu), kognitywistki, jak również terapii poznawczo-behawioralnej w tym racjonalnej terapii zachowań (RTZ).

Prowadząca – prezes Fundacji Magdalena Cieśla – certyfikowany trener, coach, certyfikowany trener stylów myślenia FRIS i DISC, terapeuta RTZ oraz psychodietetyk. Autorka książek: „Filozofia Reklamy”, „Bądź szczęśliwa” „Żyj naturalnie, czyli dekalog zdrowego życia”. Redaktor naczelna ogólnopolskiego dwumiesięcznika Żyj naturalnie. Wykładowca w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Stworzyła własny model RRSS (Rozwój i Realizacja Silnych Stron), w którym koncentruje się na odkrywaniu silnych stron, ukrytych zasobów i rozwiązywaniu problemów poprzez ich wzmacnianie.


O Fundacji

Fundacja Przeciwdziałania Śmierci Pszczół Bee Helpy powstała z narastającej potrzeby propagowania zdrowego i naturalnego stylu życia oraz fascynacji i miłości do pszczół. Założyciele nie tylko prowadzą pasiekę w Bieszczadach (Miody Bieszczadzkie i Bieszczadzki Miś) ale także, od ponad 10 lat, zajmują się szerzeniem idei zdrowego stylu życia i edukacją prozdrowotną, poprzez prowadzenie ogólnopolskich czasopism o zdrowym stylu życia (Harmonia, Żyj naturalnie), organizowanie eventów prozdrowotnych (Targi Dni Zdrowia, warsztaty coachingowe, szkolenia edukacyjne, konferencje na temat zdrowia – m.in. Prof. Campbell)

Źródło: Informacja prasowa

Fundacja Bee Helpy
Magdalena Cieśla
prezes
e-mail: [email protected]
tel.: 697 151 330

Fundacja Przeciwdziałania  Śmierci Pszczół Bee Helpy
ul. Dworcowa 11
64-330 Wojnowice
www.beehelpy.org.pl