EDS Retail Park finalizuje budowę parku handlowego EDS Park Reda. Ta dwu etapowa inwestycja jest w 100% skomercjalizowana, i zostanie zakończona w niemal 6 miesięcy od daty rozpoczęcia. Głównym operatorem spożywczym będzie sieć Aldi

EDS Park Reda to kolejna inwestycja gdańskiego inwestora EDS Retail Park. Na powierzchni niemal
1 400 GLA będą lokale takich marek jak KIK, Dealz, Zooyellow, Optyk Vision Trendy, Delikatesy Mięsne Gzella czy Piekarnia-Cukiernia Konkol. Ostatnie dwa podmioty już odebrały swoje lokale. Park handlowy posiada atrakcyjną lokalizację – z jednej strony jest w bezpośrednim sąsiedztwie gęsto zamieszkałych osiedli mieszkaniowych, a z drugiej – przy ważnej trasie Gdynia – Wejherowo.

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z tempa budowy inwestycji jak i bardzo dużego zainteresowania wśród najemców. I to zarówno tych lokalnych jak i sieciowych – komentuje Michał Nowak, Prezes Zarządu EDS Retail Park. Ten rynek wyraźnie pokazuje, że jest bardzo chłonny i ma duży potencjał do przyjęcia kolejnych tego rodzaju inwestycji, dodaje.

Generalnym Wykonawcą jest Spółka z grupy EDS – EDS FTW Sp. z o.o., a za komercjalizację wszystkich obiektów odpowiedzialna wewnętrzny dział komercjalizacji EDS Retail Park.

***
EDS Retail Park to Polski inwestor w zakresie prowadzenia kompletnego procesu inwestycyjnego, związanego z budową i komercjalizacją parków handlowych na terenie Polski i krajów bałtyckich. Głównym założeniem EDS Retail Park jest kompleksowa realizacja projektu rozpoczynająca się od pozyskania atrakcyjnego gruntu, opracowania projektu budowlanego oraz wykonawstwa,  komercjalizacji powierzchni na oddaniu do użytkowania kończąc. EDS Retail Park na przestrzeni ostatnich 3 lat zrealizowało w kraju pięć inwestycji. Spółka współpracuje z największymi markami handlowymi w Polsce w branży spożywczej, kosmetycznej czy RTV-AGD, otwierając się jednocześnie na współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami i usługodawcami. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, wszystkie inwestycje realizowane przez EDS Retail Park charakteryzują się uznanymi i popularnymi najemcami sieciowymi, pozyskanymi w drodze wnikliwej analizy lokalizacji każdego z obiektów.