Jedną z najbardziej ekscytujących (i denerwujących!) części usuwania tatuażu jest zastanawianie się, jak bardzo będzie to bolało. Sama procedura jest prosta: tatuaż zostanie namierzony laserem, który rozbije pigment na mniejsze kawałki, które następnie zostaną usunięte przez organizm. Krem znieczulający TKTX został stworzony specjalnie do tego celu (i nie tylko). Zawiera on lidokainę i prilokainę, dwa silne środki znieczulające, które znieczulają obszar poddawany zabiegowi przed, w trakcie i po zabiegu laserowym. Szybko działająca formuła oznacza, że pacjent poczuje ulgę już po 5 minutach i do 2 godzin później, w zależności od ilości użytego kremu.

Jak działa rosyjski krem znieczulający? Zasasdy pierwszego zastosowania

W przeciwieństwie do innych kremów znieczulających dostępnych na rynku, TKTX został opracowany specjalnie z myślą o zabiegach medycznych, takich jak usuwanie tatuaży, zabiegi kosmetyczne, takie jak liftingi czy sesje z użyciem mikroigieł. Jest idealny dla osób o wrażliwej skórze, kobiet w ciąży i karmiących piersią, nie wysusza skóry i nie powoduje podrażnień. Najwyższa jakość i skuteczność tego produktu oznacza, że może być on stosowany przez każdego, kto ma dowolny rodzaj skóry, bez dodatkowego ryzyka!

Maść TKTX jest doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy planują poddać się zabiegom kosmetycznym, takim jak liposukcja, makijaż permanentny, czy inne zabiegi kosmetyczne. Maść można nakładać na nienaruszoną skórę przed zabiegiem i pomaga ona zmniejszyć ból podczas zastrzyków i innych drobnych zabiegów na skórze. Krem TKTX nałożony na około godzinę przed zabiegiem i pokryty folią spożywczą powinien wytrzymać ponad 4 godziny! Może być również stosowana jako zamiennik fiolek jednodawkowych w przypadku konieczności wykonania wielu wstrzyknięć w ten sam obszar. Substancją czynną w maści jest tetrakaina, która jest środkiem miejscowo znieczulającym podobnym do estronu. Tetrakaina działa poprzez blokowanie kanałów sodowych w błonach nerwowych. Po zastosowaniu miejscowym tetrakaina pozostaje skuteczna przez długi okres. Ogólnie rzecz biorąc, estrowe środki miejscowo znieczulające są mniej toksyczne niż amidowe środki miejscowo znieczulające i dlatego są bezpieczniejsze do stosowania na dużych powierzchniach skóry lub w przypadku konieczności długotrwałego stosowania. 

Maść znieczulająca – jak należy korzystać? 

Ten niechirurgiczny krem znieczulający, który został przebadany klinicznie, zmniejsza ból i poprawia gojenie podczas drobnych zabiegów na skórze. Wielu dermatologów zaleca Maść TKTX do zabiegów przedoperacyjnych ze względu na jej skuteczność. Jej formuła pomaga zminimalizować i kontrolować ból podczas zastrzyków, drobnych zabiegów chirurgicznych i innych procedur skórnych. Kojące działanie maści TKTX pomaga zwiększyć ogólny komfort i dobre samopoczucie pacjenta. Jest bezpieczna do stosowania na wszystkich rodzajach skóry i może być stosowana do dwóch godzin przed zabiegiem. Maść TKTX działa poprzez blokowanie przekazywania impulsów nerwowych, które są odpowiedzialne za odczuwanie bólu, dlatego pomaga zmniejszyć dyskomfort związany z drobnymi zabiegami skórnymi, takimi jak zabiegi laserowe, dermabrazja czy zastrzyki. 

Maść TKTX została stworzona jako alternatywa dla tradycyjnych środków znieczulających. Krem TKTX może być stosowany do wszystkich rodzajów zabiegów i operacji kosmetycznych, w tym do depilacji laserowej, usuwania tatuaży, depilacji woskiem i uzupełniania ubytków włosów.

Maść znieczulająca TKTX to unikalna formuła, która zawiera najbardziej zaawansowane substancje do uśmierzania bólu. Nie jest zalecany do stosowania z innymi lekami, które są aplikowane na skórę. Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Jeśli po zastosowaniu TKTX wystąpią jakiekolwiek skutki uboczne, takie jak swędzenie, zaczerwienienie, reakcje alergiczne lub obrzęk w miejscu aplikacji, zaleca się skonsultowanie z lekarzem. Sprzedający nie bierze odpowiedzialności za reakcje alergiczne lub wszelkiego rodzaju działania niepożądane, należy uważnie przeczytać składniki i instrukcje użytkowania przed użyciem oraz zadać wszelkie pytania. 

Artykuł powstał przy współpracy z sklepem oferującym kremy znieczulające TKTX https://www.tktx-znieczulenia.pl