Masz w planach otworzyć konto w Pekao S.A.? Załóż je korzystając z promocji – wykonaj kilka łatwych czynności na koncie i odbierz 100 zł przelewem od banku.

Premia jest dla każdego, kto założy konto i spełni warunki promocji. To nie jest żaden konkurs – tutaj nagrodę dostają wszyscy, którzy skorzystają z linku promocyjnego.

Promocja trwa do 14 lipca 2021 r.

100 zł za Konto Przekorzystne od Pekao S.A. >> Załóż TUTAJ

Dla kogo jest ta promocja?

Aby skorzystać z promocji musisz być osobą pełnoletnią, która w okresie od 1 stycznia 2019 do 31 maja 2021 nie miała w Pekao S.A. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub lokaty. Pozostałe produkty nie wykluczają z nagrody.

100 zł za Konto Przekorzystne od Pekao S.A. >> Załóż TUTAJ

Jak otrzymać 100 zł na założone konto?

100 zł otrzymasz za zrobienie kilku prostych czynności. Wystarczą 3 przelewy na konto oraz 12 płatności kartą. Zobacz szczegóły w kilku etapach.

#Etap 1 – załóż konto z kartą i aplikacją

Jeśli chcesz dostać premię 100 zł załóż z linku promocyjnego Konto Przekorzystne lub Konto Przekorzystne dla młodych (wiek 18-26 lat) wraz z kartą do konta Mastercard Debit FX i aplikacją PeoPay. Jest na to czas do 14 lipca 2021 r. – do tego dnia umowa musi zostać podpisana, dlatego nie zwlekaj z wnioskiem na ostatni dzień promocji. W momencie składania wniosku wyraź zgodę na przystąpienie do promocji i zaakceptuj regulamin.

Konto otworzyć możesz na komputerze za pomocą biometrii lub w aplikacji, gdzie dostępna jest umowa na selfie. Umowy nie można podpisać w inny sposób, gdyż wtedy nie będzie ona podlegała promocji – wyjątkiem może być nieoczekiwany błąd podczas składania wniosku, który nie da możliwości podpisać jej w w.w. sposób. W takiej sytuacji umowy podpisane w oddziale na podstawie wniosku złożonego z promocyjnego linku będą podlegać promocji.

#Etap 2 – potwierdź tożsamość w placówce

Aby skorzystać z promocji przejdź się do placówki banku i złóż swój wzór podpisu.

Jeśli konto założysz w czerwcu masz na to czas do 30 września 2021 roku, a jeżeli otworzysz w lipcu wzór podpisu musisz złożyć maksymalnie do 29 października.

#Etap 3 – korzystaj aktywnie z konta i karty

Jeżeli posiadasz już konto i kartę to pozostały ostatnie warunki do spełnienia. Zobacz co musisz zrobić.

W każdym z 3 miesięcy od dnia założenia konta zapewnij jednorazowy wpływ min. 500 zł. Może być to przelew z Twojego konta w innym banku oraz zapłać kartą w Polsce na dowolną kwotę min. 4 razy lub aplikacją PeoPay. Nie liczą się płatności odrzucone, zwrócone oraz płatności BLIK.

Premię dostaniesz przelewem na założone konto do 29 października 2021 r. (jeśli umowę podpisałeś w czerwcu) lub do 30 listopada 2021 r. (umowa podpisana w lipcu).

Do momentu otrzymania premii nie możesz odwoływać wyrażonych zgód ani zamknąć konta.

W skrócie:

Jeśli umowę podpiszesz w czerwcu to w lipcu, sierpniu i wrześniu zapewnij jednorazowe wpływy po min. 500 zł/m-c oraz zapłać kartą min. 4 razy w każdym z miesięcy. Do 30 września musisz złożyć w placówce wzór podpisu.

Premię dostaniesz do 29 października 2021 r.

100 zł za Konto Przekorzystne od Pekao S.A. >> Załóż TUTAJ